Nuppi Gold 3 piimasegu 350g (12 karpi)

64,32 €

Nuppi Gold 3 piimasegu 350g

Sobilik alates 12.elukuust

Tootekood: 98765432b
Kaubamärk:
Ühik: kompl

Nuppi Gold 3 piimasegu 350g

Sobilik alates 12.elukuust

 

NUPPI® GOLD 3 sisaldab täispiimapulbrit, mis tagab väikelapse täisväärtusliku kasvu ja arengu alates 12 elukuust. Spetsialistide arvates ei suuda tavaline lehmapiim kasvava lapse toitumisvajadusi rahuldada. Väikelaste piimasegu NUPPI® GOLD 3 sisaldab kõiki vajalikke toitaineid nagu vitamiinid ja makro- ning mikroelemendid, mida väikelaps täiendavalt vajab pärast rinnaga toitmist.  

Prebiootikumid (GOS ja FOS) parandavad seedimist ja kaitsevad viiruste vastu ning stimuleerivad kasulike bifidobakterite kasvu soolestikus, et tagada paremat seedimist väikelastel, kes lähevad rinnaga toitmiselt üle täiendavale lisatoidule. 

Nukleotiidid on kaasatud immuunsüsteemi moodustamisel. 

Oоmеgа-3 ja oоmеgа-6 pikaahelaga polüküllastumata rasvhapped (ARA/DHA)  on vajalikud aju ja nägemisorganite arenguks. Kalaõli allikaks pole mitte kalamaks vaid kalaliha. Kalalihast saadud õli on väikelastele ohutum, kuna see ei sisalda rasva kiudaineid, mis võivad kahjustada lapse tundlikku seedesüsteemi.      

Täispiimapulber rahuldab kasvava väikelapse kaltsiumivajaduse, et tagada tugevad luud ja terved hambad.

 

Oluline teave:

Väikelaste piimasegu on mõeldud toitmiseks tervetele väikelastele alates 12.elukuust. Rinnaga toitmine on imikule parim. Konsulteerige alati arsti, ämmaemanda või tervishoiutöötajaga, et saada nõu imiku toitmise kohta. Rinnapiima vähesuse või puudumise korral vajab teie laps spetsiaalset toitu, mis oleks toitaineliselt võimalikult sarnane rinnapiimaga. Meie toode on kohandatud nii, et see toetaks sinu lapse arengut alates esimesest päevast. Nuppi valmistamiseks on kasutatud kvaliteetseid toormaterjale vastavalt Euroopa kvaliteedistandarditele. 

Valmistamine:

  1. Peske käed hoolikalt enne piimasegu valmistamist.
  2. Steriliseerige kõik vajalikud nõud piimasegu valmistamiseks ning toitmiseks.
  3. Keetke joogivesi, jahutage temperatuurini 37-40 ºС ja täitke pudel 170 ml veega.
  4. Lisage veele 7 kuhjata mõõtlusikatäit kuiva piimasegu (31 g).
  5. Sulgege pudel ja raputage seda kuni piimasegu on täielikult lahustunud.
  6. Kontrollige piimasegu temperatuuri enne väikelapsele andmist oma käerandmel.

 

TOOTED VANUSE JÄRGI

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!