Rosinad on täiuslik näputoit

07.04.2016

Rosinaid on nimetatud täiuslikuks näputoiduks, sest need on väga kasulikud ja samas arendab nende pakist söömine väikelapse peenmotoorikat.

Lapsed armastavad snäkke, seda teab iga lapsevanem väga hästi. Olgu see leivakäär, porgand, õunatükk või rosin – kõik, mida saab ise käes hoida ja iseseisvalt suhu panna. Nii need väikelapsed õpivadki läbi oma sõrmede ja maitsemeelte maailma tundma. Meie, lapsevanemate, ülesanne on jälgida, et need snäkid oleksid võimalikult tervislikud ja toitvad.

Rosinad annavad palju energiat ja sobib ideaalselt kommi asemel.
Seda, et rosinad just lastele väga meeldivad kinnitas ka Eesti suurima lastetoitude e-poe www.lastetoit.ee ostukorvide analüüs ning lastevanemate tagasiside näputoitudele.

Inglismaa populaarse lastetoidubrändi Goodies orgaanilised California rosinaid on nimetatud täiuslikuks näputoiduks – orgaaniliselt kasvatatud ja rootsudest puhastatud rosinad on täpselt paraja suurusega väikeste näppude vahele.

Rosinad leevendavad kõhukinnisust ja palavikku, neil on positiivne mõju silmadele, hammastele ning luudele, nad on kõrge raua sisaldusega ja sisaldavad märkimisväärse koguse A-vitamiini ja beetakaroteeni.

Rosinad on valminud viinamarjade kuivatamisel kas päikese käes või kuivatites, mis muudab viinamarja kuldseks, roheliseks või mustaks kalliskiviks. Kui võtta kokku toiteväärtus ja kasulikkus tervisele, ongi “kalliskivi” rosinatele üsna täpne nimetus.

TOOTED VANUSE JÄRGI

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!