Kuidas osta

Kuidas osta lastetoit.ee poest?

Kättetoimetamine

Kaupade kättetoimetamiseks saad valida kahe erineva mooduse vahel:
Kaup väljastatakse meie kontorist. Kättetoimetamistasu sellisel juhul puudub. Kontor asub Tallinna kesklinnas, Parda 6, Tallinn. Kauba kätte saamine E-R kell 10.00 - 17.00. Kindlasti ette helistada. 

Kaup toimetatakse kohale teie poolt valitud Omniva või SmartPost pakiautomaati.
Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 75 euri või rohkem, siis kättetoimetamistasu puudub.
Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma jääb alla 75 euri, siis kehtivad Omniva (tasu kõigil saadetistel 3,50€) või SmartPost (tasu kõigil saadetistel 3,70€) tavateenuse hinnad.

Privaatsus

Teie andmed, mis seoses kauba tellimisega ja registreerimisega lastetoit.ee kaudu meie kätte jõuavad, on kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ega avalikusta neid muul moel.

Tagastamine ja vahetamine

Kaupa, mille olete välja ostnud ja kätte saanud, saab tagastada või vahetada juhul kui kaup ei vasta müügitingimustes kirjeldatud omadustele.
Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palun pildistage pakendeid ja saatke meiliaadressile teele (at) lastetoit.ee. Korraldame purunenud ja rikutud pakendite väljavahetamise.

Tellimine

Kauba tellimine toimub läbi lastetoit.ee tellimissüsteemi. Tellimuse vastuvõtmise kohta saadetakse teile meiliaadressile kinnitus, samuti saadetakse teile meiliaadressile ettemaksuarve kui olete valinud vastava makseviisi. Tellimuse eest saab tasuda ka otse läbi valitud panga, kus avaneb vastav Swedbank, SEB või LHV pangalink.
Kaup lähetatakse või tehakse lastetoit.ee kontoris kättesaadavaks hiljemalt viiendal tööpäeval pärast tellimuse eest esitatud arve laekumist. Kui valite kättetoimetamise viisiks Tulen ise järgi, saadetakse teile meilaadressile kinnitus. 
NB! Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 75 euri või rohkem, siis kättetoimetamisetasu puudub!

Maksmine

Kauba eest maksmiseks on neli viisi. Kui valite Swedbank, SEB või LHV pangalingi, suunab süsteem teid otse panka, arvet tasuma.

Kui valite makseviisiks ettemaksuarve, saadetakse teile esitatud tellimuse kohta ettemaksuarve. Tellimust ei täideta enne, kui olete ettemaksuarve tasunud.
Ettemaksuarve palun tasuda 5 päeva jooksul. Kui 5 päeva jooksul ettemaksuarve väljastamisest ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse ettemaksuarve ning seda tellimust enam täita ei saa, vaid tuleb luua uus tellimus.

Kas mõni detail vajab veel selgust? 

Kirjutage meile teele(at)lastetoit.ee, helistage 55 666 971 või saatke küsimus meie Facebooki lehe kaudu ja vastame nobedalt.

TOOTED VANUSE JÄRGI

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!