Kuidas osta

Kuidas osta lastetoit.ee poest?

      

Kättetoimetamine

Kaupade kättetoimetamiseks saad valida kahe erineva mooduse vahel:

1. Kaup toimetatakse kohale teie poolt valitud Omniva pakiautomaati. 

Kui Teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 75 euri või rohkem, siis kättetoimetamistasu puudub. Kui kaupade kogusumma jääb alla 75 euri, siis kehtivad Omniva (tasu kõigil saadetistel 3,50€) tavateenuse hinnad.

2. Kaup toimetatakse kohale teie poolt valitud Itella Smartpost pakiautomaati.

Kui Teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 75 euri või rohkem, siis kättetoimetamistasu puudub. Kui kaupade kogusumma  jääb alla 75 euri, siis kehtivad Itella Smartpost (tasu kõigil saadetistel 3,70€) tavateenuse hinnad. 

Privaatsus

Teie andmed, mis seoses kauba tellimisega ja registreerimisega lastetoit.ee kaudu meie kätte jõuavad, on kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ega avalikusta neid muul moel.

Tagastamine ja vahetamine

Kaupa, mille olete välja ostnud ja kätte saanud, saab tagastada või vahetada juhul kui kaup ei vasta müügitingimustes kirjeldatud omadustele.
Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palun pildistage pakendeid ja saatke meiliaadressile teele (at) lastetoit.ee. Korraldame purunenud ja rikutud pakendite väljavahetamise.

Tellimine

Kauba tellimine toimub läbi Lastetoit.ee tellimissüsteemi. Tellimuse vastuvõtmise kohta saadetakse teie meiliaadressile kinnitus, samuti saadetakse teie meiliaadressile ettemaksuarve, kui olete valinud vastava makseviisi. Tellimuse eest saab tasuda ka otse läbi valitud panga, kus avaneb vastav Swedbank, SEB või LHV pangalink.
Kaup lähetatakse teele hiljemalt seitsmendal tööpäeval pärast tellimuse eest esitatud arve laekumist. 

Maksmine

Kauba eest maksmiseks on kaks viisi.

1. Kui valite Swedbank, SEB või LHV pangalingi, suunab süsteem teid otse panka, arvet tasuma. 

2. Kui valite makseviisiks ettemaksuarve, saadetakse teile esitatud tellimuse kohta ettemaksuarve. Tellimust ei täideta enne, kui olete ettemaksuarve tasunud. 

Ettemaksuarve palume tasuda 7 päeva jooksul. Kui 7 päeva jooksul ettemaksuarve väljastamisest ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse ettemaksuarve. 

Kas mõni detail vajab veel selgust? 

Kirjutage meile teele(at)lastetoit.ee, helistage 55 666 971 või saatke küsimus meie Facebooki lehe kaudu ja vastame nobedalt.

TOOTED VANUSE JÄRGI

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!